Sex & co na to ženy

Co si myslí o sexu ženy? Jistě, ženské "plemeno" by určitě vydalo na hodně tlustou diplomovou práci s názvem "Největší omyl století". Ale zkusme ženy brát i s jejich chybami a ocenit vydařený "skvost mezi drahokamy".

Co říkají ženy na sex? Říkají, že se jim dost líbí. Výzkum také ukázal, že každá žena upřednostňuje jiný typ mužů, a u některých žen byla zaznamenána averze k názoru, že přitažlivý muž je jen upocený trenér z posilovny odnaproti. Dále 4 z 5 žen uvedly, že koukání na pěkný mužský zadek přispívá k produkci vitamínů B, C, D a K, a tedy k celkově lepšímu stavu organismu.

Ale teď už vážně. Těžko vyjádřit, jak moc pro ženu znamená možnost mít dítě a přivést na svět "nového tvora". Každá žena v sobě skrývá poklad, protože nejcennější poklad na světě je život. Nicméně sex nemusí být jen "prostředkem" k otěhotnění, může mít hodnotu i sám o sobě a může být krásný. Hovoří se o tom, že ženy při sexu dávají větší důraz na city a prožívání toho, co se právě děje. Jsou na rozdíl od mužů schopny zapojit celé tělo k vnímání toho příjemného, ale říkají, že muži to ne vždy plně využívají.

Pochvu ženy před prvním pohlavním stykem částečně nebo zcela zakrývá panenská blána (ale ani zde to nemusí platit 100%). Některé ženy říkají, že její narušení při pohlavním styku nemusí být úplně příjemné, jiné zase tvrdí, že nepozorovaly nic, co by jim nějak vadilo.

Obecně se tvrdí, že puberta je pro ženy těžké období. Nicméně je to jen zkreslený fakt jejích rodičů, kteří tak zaměňují těžkosti jedněch (tj. svoje) za těžkosti druhých. V každém případě v pubertě se vzhled žen výrazně mění, rostou jim prsa, zvětšují se boky. Puberta je také první období, kdy ženy dostávají menstruaci, tedy kdy jsou fyzicky již zcela připravené na otěhotnění.

Když už jsme u otěhotnění, většina žen říká, že mateřství není žádná sranda a že raději své otěhotnění zodpovědně plánují. Ženy jsou samozřejmě bystré bytosti a určitě jim dochází, že otěhotnět ve svých 16 letech se stejně starým (mladým) partnerem nemusí být úplně to nejlepší, čeho se jim v životě dostane. Pokud nechtějí nečekaně otěhotnět, dávají na radu 4 z 5 lékařů, kteří doporučují 50 g rozumu denně, a používají antikoncepční prostředky - kondom, pesar nebo hormonální antikoncepci.

Ale jestli chcete vědět, co si doopravdy ženy myslí o sexu, nejlepší bude, když se jich zeptáte!

© BiX.cz | obchodní podmínky | tvorba www stránek, kreativní webdesign: NET-VOR | mapa webu