Obchodní podmínky BiX

Způsob objednání

Zboží je možno objednat přímo přes www stránky, nebo telefonicky na čísle 558 736 425.

Dodací podmínky

Zboží odesíláme do 48 hodin po obdržení objednávky nebo po obdržení platby na účet. Balíky rozváží Česká pošta do 2 – 3 pracovních dnů. V případě, že Vás pracovník České pošty nezastihne na udané adrese, bude balík uložen na Vaší dodací poště k vyzvednutí, kde si jej můžete vyzvednout do 14 dnů.

Minimální objednávka činí 490,- Kč (bez poštovného), menší objednávky stornujeme.

Úhrada převodem na náš účet

Při úhradě předem Vám na Vámi zadaný e-mail přijdou podklady s platebními údaji – pokud nedorazí, prosím kontaktujte nás. Úhradu lze provést na účet u Komerční banky č. ú. 19-3683170247/0100.

Při platbě předem na náš účet zboží odesíláme ihned po obdržení platby. Platbu je nutné zaplatit na náš účet, který obdržíte v potvrzujícím e-mailu, do 7 dnů od data objednání. Nebude-li částka připsána v tomto termínu, pošleme Vám upozornění a neuhradíte-li částku do dalších 7 dnů, bude objednávka zcela zrušena.

Způsob dodání

Objednané zboží odesíláme Českou poštou na dobírku, nebo proti úhradě předem na účet.

Poštovné

Poštovné je uvedeno u jednotlivých způsobů dodání při odesílání objednávky.

Způsob balení

Objednávky balíme diskrétně do kartonových krabiček.

Reklamační řád

Zboží je možné reklamovat nebo vrátit dle stávajících platných norem.

Před jakoukoliv reklamací nás prosím nejdříve uvědomte telefonicky nebo e-mailem, abychom se dohodli na způsobu řešení reklamace a abychom mohli Vaši reklamaci vyřídit v co nejkratším termínu.

Zboží je možné vrátit bez udání důvodů do 14 dnů. Bez udání důvodů je možné vrátit zboží zpět v neporušeném, neotevřeném obalu, přesně tak, jak bylo expedováno od nás.

Na zboží poskytujeme záruku do doby trvanlivosti, nebo dle platných norem. Reklamace na nedodané zboží, zboží omylem zaslané, špatně dodané nebo špatný počet, uplatňujte okamžitě po převzetí, max. do dvou dnů e-mailem nebo telefonicky.

Ochrana osobních dat

Vaše osobní údaje, které jste vyplnili při odesílání objednávky, evidujeme jen pro vlastní potřebu a nebudou za žádných okolností poskytnuty třetí straně. Není nutná registrace a sdělování osobních údajů – stačí jen adresa, potřebná pro doručení balíku a kontakt pro ověření objednávky.

© BiX.cz | obchodní podmínky | kreativní webdesign, tvorba www stránek: NET-VOR | mapa webu