Sex & co na to muži

Co si myslí o sexu muži? Jistě, mužské "plemeno" by určitě vydalo na hodně tlustou diplomovou práci s názvem "V čem udělal Pánbůh chybu". Ale zkusme muže brát i s jejich chybami a ocenit vydařené "umělecké dílo".

Co říkají muži na sex? Říkají, že se jim prý dost líbí. Každý muž upřednostňuje jiný typ žen a někteří jsou velmi nabroušení z názoru, že krásná a přitažlivá partnerka je jen ta vyhublá tuctovka z titulní strany módního magazínu. Dále 4 z 5 mužů říkají, že koukání na krásné nohy působí jako prevence proti Alzheimerově chorobě.

Ale teď už vážně. Každý muž je fyzicky vybaven k tomu, aby se stal otcem. Dá se také říci, že každý muž je milionář. Vlastní totiž ve svém sexuálním orgánu, konkrétně ve varlatech, miliony spermií. Při sexu většinou používá penis (může ale k uspokojení partnerky plnohodnotně použít třeba ruku nebo ústa), a pokud se vše daří tak, jak má, na konci sexu dochází u muže k orgasmu a ejakulaci, tedy výronu spermií ven z penisu.

Některé ženy říkají, že muž po tomto aktu už není celkem k ničemu dobrý, ale těm zde prostor nedáme a navíc slovo teď mají "samci". Tuto schopnost "stát se mužem a otcem" začínají mít muži v období puberty (i když jejich rodiče si to mylně vykládají jako odmlouvání a nevychovanost).

Muži dále říkají, že otcovství vyžaduje velkou zodpovědnost a často své rodičovství plánují. Je jim jasné, že přivést k těhotenství partnerku, když je oběma třeba 16 let, nemusí přinášet úplně nejlepší výhledy do dalšího života. Snaží se proto ejakulovat mimo partnerčiny pohlavní orgány (což ovšem i tak nezabraňuje otěhotnění, protože část spermií je vylučována z mužova penisu již během sexu) nebo, což doporučují 4 lékaři z 5, používají partner či partnerka antikoncepční prostředky - kondom, pesar, hormonální antikoncepci apod.

Ale jestli chcete vědět, co si doopravdy muži myslí o sexu, nejlepší bude, když se jich zeptáte!

© BiX.cz | obchodní podmínky | tvorba www stránek, kreativní webdesign: NET-VOR | mapa webu